Ksiegowosc firmy transportowej

Ling Fluent Ling Fluent . Rychlé a efektivní učení cizího jazyka online

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i wymagającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, trzyma je jednak uniwersalność i prostota obsługi. Co bardzo ważne, są one dobrane do właściwych przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do firm prowadzących całą księgowość, jak a firm rozliczających się w organizacji księgi zysków i rozchodów czyli na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest pełną gamę funkcji niezbędnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo surowym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z pomysłem nie sprawi problemów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten program w zestawieniu z pozostałymi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować własne raporty i wydruki, na indywidualny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z wykorzystaniem tzw. pól własnych, bądź i rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest również realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; rejestrowanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w okresie; ewidencja środków trwałych, a ponadto wartości delikatnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.